Ady logo
AdyEndre Líceum Nagyvárad

Ady logo Versenyeredmények a 2012-2013 tanévben


2013. május 29.

Megyei és regionális versenyeken elért eredmények (első szakasz)
DiákOsztályTantárgyTanárVersenyEredmény
Papp Renáta 5.BMagyarKozma Éva"Adj, király, katonát! Magyar verseny"I. díj
Büte Ádám11.DAngolKoncz BrigittaAngol OlimpiaI. díj
Koós Bettina11.ARajzCzirják Enikő"Az én városom, alkotói palyázat"I. díj
Salánki Dániel10.DMatematikaBődi JánosCanguru matematikaversenyI. díj
Kovács Sándor5.BMatematikaKányádi ZoltánCsillagszerző matematikaversenyI. díj
Borbély Ruben-Zsolt12.DTudomány"Ciubotariu, Tunyogi"Energetikai Szakkolégium Tanulmányi VersenyI. díj
Dudás Ádám12.DTudomány"Ciubotariu, Tunyogi"Energetikai Szakkolégium Tanulmányi VersenyI. díj
Molnár Zsolt12.CTudomány"Ciubotariu, Tunyogi"Energetikai Szakkolégium Tanulmányi VersenyI. díj
Juhas Erik7.BMatematikaRidy EnikoErdélyi magayar matematikaverseny (EMMV)I. díj
Divin Péter8.BFizikaBogdan KárolyFizika OlimpiaI. díj
Salánki Miklós6.AFizikaTunyogi AdalbertFizika OlimpiaI. díj
Divin Péter8.BMagyarKozma ÉvaFürkész Helyesírási VersenyI. díj
Flóra Katinka 6.AMagyarKirkósa EnikőFürkész Helyesírási VersenyI. díj
Jakabffy Balázs7.AMagyarSarkadi ViktóriaFürkész Helyesírási VersenyI. díj
Divin Péter8.BKémiaCiubotariu ÉvaHevesi-Irinyi kémiaversenyI. díj
Dudás Norbert 9.EKémiaCiubotariu ÉvaHevesi-Irinyi kémiaversenyI. díj
Farkas-Páll Kristóf11.DKémiaCiubotariu ÉvaHevesi-Irinyi kémiaversenyI. díj
Jakabffy Balázs-Máté7.AKémiaTakács TündeHevesi-Irinyi kémiaversenyI. díj
Salánki Dániel10.DKémiaCiubotariu ÉvaHevesi-Irinyi kémiaversenyI. díj
Horosnyi Csongor-Zsolt9.DFizikaNăndrean EnikőIrenaeus fizikaversenyI. díj
Lipcsei Sándor8.BFizikaBogdan KárolyIrenaeus fizikaversenyI. díj
Kecskés Dalma10.EMagyarDemeter EmőkeIrodalmi Kreativitás VersenyI. díj
Divin Péter8.BTudomány"Bogdan, Ciubotariu, Puskas"Junior természettudomány OlimpiaI. díj
Dudás Ádám12.DKémiaCiubotariu ÉvaKémia OlimpiaI. díj
Alafi Anett8.B..Ki mit tudI. díj
Kis Bernadett-Timea7.A..Ki mit tudI. díj
Korodi Eszter Maria7.B..Ki mit tudI. díj
Miklo Beata12.E..Ki mit tudI. díj
Mózes Timea12.F..Ki mit tudI. díj
Nagy Sarolta5.A..Ki mit tudI. díj
Penzes Kinga6.B..Ki mit tudI. díj
Szabo Orsolya6.B..Ki mit tudI. díj
Szabó Zsofia11.E..Ki mit tudI. díj
Farkas Réka-Krisztina8.BMagyarKozma ÉvaMagyar OlimpiaI. díj
István Zsuzsanna6.BMagyarSarkadi ViktóriaMagyar OlimpiaI. díj
Králik Eszter Anna10.DMagyarAndrás EmeseMagyar OlimpiaI. díj
Ónodi Krisztina Adrienn11.FMagyarKirkósa EnikőMagyar OlimpiaI. díj
Szabó Annabella5.BMagyarKozma ÉvaMagyar OlimpiaI. díj
Dudás Ádám12.DMatematikaBáthori ÉvaMatematika OlimpiaI. díj
Jakabffy Balázs7.AMagyarSarkadi ViktóriaNyelvész tanulmányi versenyI. díj
David Márk-Tamás11.DFizikaBogdan KárolyÖveges-Vermes fizikaversenyI. díj
Divin Péter8.BFizikaBogdan KárolyÖveges-Vermes fizikaversenyI. díj
Fűsűs Bettina Juliánna10.EFizikaNăndrean EnikőÖveges-Vermes fizikaversenyI. díj
Balogh Dorottya11.EMagyarKirkósa EnikőPártium radio vetélkedőI. díj
Dudás Ádám12.DMagyarKirkósa EnikőPártium radio vetélkedőI. díj
Fazekas Kriszta11.EMagyarKirkósa EnikőPártium radio vetélkedőI. díj
Mátyás Gergő11.EMagyarKirkósa EnikőPártium radio vetélkedőI. díj
Szabó Bianka11.EMagyarKirkósa EnikőPártium radio vetélkedőI. díj
Szabó Ivett7.ARománFechete CameliaRomán OlimpiaI. díj
Farkas Réka-Krisztina8.BMagyarKozma ÉvaSimonyi Zsigmond Helyesírási VersenyI. díj
Divin Péter8.ASportZávodszky Tamás"Tájfutás, Bihar kupa"I. díj
Divin Péter8.BSportZávodszky Tamás"Tájfutás, Nemzeti bajnokság"I. díj
Dézsi Tamás-László8.BSportZávodszky Tamás"Tájfutás, Nemzeti bajnokság-váltó"I. díj
Divin Péter8.BSportZávodszky Tamás"Tájfutás, Nemzeti bajnokság-váltó"I. díj
Bereczki Eszter7.BSportZávodszky Tamás"Tájfutás, Nemzeti csapatbajnokság"I. díj
Divin Péter8.BSportZávodszky Tamás"Tájfutás, Nemzeti csapatbajnokság"I. díj
Túros Dorottya9.ASportZávodszky Tamás"Tájfutás, Nemzeti csapatbajnokság"I. díj
Divin Péter8.BSportZávodszky Tamás"Tájfutás, Transilvania Open"I. díj
Szokay Henrietta11.EVallásAntal Tünde-MariaVallás OlimpiaI. díj
Boros Edina Anita11.ATorténelemApáti TimeaVaradinum történelemversenyI. díj
Henn L. Renata10.ATorténelemVincze ZsoltVaradinum történelemversenyI. díj
Szabó Yvette10.ETorténelemVincze ZsoltVaradinum történelemversenyI. díj
Duna Orsolya11.AMagyarSarkadi ViktóriaWeöres Sándor szavalóversenyI. díj
Bajusz Krisztian Daniel9.ARajzCzirják EnikőWeöres Sándor versillusztrációI. díj
Bartha Timea-Emilia11.ERajzCzirják EnikőWeöres Sándor versillusztrációI. díj
Jakabffy Balázs-Máté7.AMatematikaRidy EnikoZrinyi Ilona matematikaversenyI. díj
Osman Omar11.DMatematikaBors ViolettaZrinyi Ilona matematikaversenyI. díj
Salánki Miklós6.AMatematikaGal IldikoZrinyi Ilona matematikaversenyI. díj
Bodnár Dorottya11.BTorténelemApáti TimeaA monarchia kincseiII. díj
Forró Csaba11.BTorténelemApáti TimeaA monarchia kincseiII. díj
Szakács Csongor11.BTorténelemApáti TimeaA monarchia kincseiII. díj
Csörsz András 6.AMagyarKirkósa Enikő"Adj, király, katonát! Magyar verseny"II. díj
Fábián Kristóf Szabolcs12.CInformatikaHibácskó GizellaAlkalmazott InformatikaversenyII. díj
Lelek Katalin7.BSportAntal KárolyAtlétikaII. díj
Jakabffy Balázs-Máté7.AMatematikaRidy EnikoCanguru matematikaversenyII. díj
Vezsenyi Ákos6.BMatematikaRidy EnikoCanguru matematikaversenyII. díj
Salánki Miklós6.AMatematikaGal IldikoCsillagszerző matematikaversenyII. díj
Vezsenyi Ákos6.BMatematikaRidy EnikoErdélyi magayar matematikaverseny (EMMV)II. díj
Erdei Roland5.AMagyarKirkósa EnikőFürkész Helyesírási VersenyII. díj
Magyar Lilla12.DMagyarDemeter EmőkeImplom József Helyesírási VersenyII. díj
Farkas-Páll Kristóf11.DFizikaBogdan KárolyIrenaeus fizikaversenyII. díj
Năndrean David8.BFizikaBogdan KárolyIrenaeus fizikaversenyII. díj
Tóth Zsófia11.AMagyarSarkadi ViktóriaIrodalmi Kreativitás VersenyII. díj
Borbély Ruben-Zsolt12.DTudomány"Báthori, Ciubotariu, Tunyogi"Junior Freshhh Kárpát-medencei természettudományos vetélkedőII. díj
Dudás Ádám12.DTudomány"Báthori, Ciubotariu, Tunyogi"Junior Freshhh Kárpát-medencei természettudományos vetélkedőII. díj
Molnár Zsolt12.CTudomány"Báthori, Ciubotariu, Tunyogi"Junior Freshhh Kárpát-medencei természettudományos vetélkedőII. díj
Divin Péter8.BKémiaCiubotariu ÉvaKémia OlimpiaII. díj
Dudás Norbert9.EKémiaCiubotariu ÉvaKémia OlimpiaII. díj
Farkas-Páll Kristóf11.DKémiaCiubotariu ÉvaKémia OlimpiaII. díj
Boros Edina11.AMagyarSarkadi ViktóriaMagyar OlimpiaII. díj
Kajántó Beáta Judit10.DMagyarAndrás EmeseMagyar OlimpiaII. díj
Schmidt Anita8.AMagyarKirkósa EnikőMagyar OlimpiaII. díj
Tökölyi Bernadett9.AMagyarAndrás EmeseMagyar OlimpiaII. díj
Csókási Dorottya7.AKémiaTakács TündeNoi si chimia kémiaversenyII. díj
Jakabffy Balázs-Máté7.AKémiaTakács TündeNoi si chimia kémiaversenyII. díj
Kozma Gergő-Tamás7.AKémiaTakács TündeNoi si chimia kémiaversenyII. díj
Kurucz Csenge5.AMagyarKirkósa EnikőNyelvész tanulmányi versenyII. díj
Birtalan Róbert-László11.CSportAntal KárolyOlimpiada naţională a sportului şcolarII. díj
Farkas-Páll Kristóf11.DFizikaBogdan KárolyÖveges-Vermes fizikaversenyII. díj
Lipcsei Sándor8.BFizikaBogdan KárolyÖveges-Vermes fizikaversenyII. díj
Szabó Yvette10.EFizikaNăndrean EnikőÖveges-Vermes fizikaversenyII. díj
Géczi Julcsi11.DMagyarAndrás EmesePartiumi Ady Endre szavalóversenyII. díj
Bajusz Krisztian Daniel9.ARajzCzirják EnikőRajz OlimpiaII. díj
Szabo Annabella5.BRománDurne EsteraRomán OlimpiaII. díj
Divin Péter8.BMagyarKozma ÉvaSimonyi Zsigmond Helyesírási VersenyII. díj
Flóra Katinka6.AMagyarKirkósa EnikőSimonyi Zsigmond Helyesírási VersenyII. díj
Divin Péter8.BSportZávodszky Tamás"Tájfutás, Nemzeti bajnokság"II. díj
Szilágyi Renáta9.FFizikaTakács Péter"Tudományos diákkonferencia, Szalonta"II. díj
Magyar Lilla-Brigitta12.DVallásAntal Tünde-MariaVallás OlimpiaII. díj
Kovács-Fazekas Balázs10.DTorténelem"Fazakas, Vincze"Varadinum történelemversenyII. díj
Nagy Norbert10.BTorténelem"Fazakas, Vincze"Varadinum történelemversenyII. díj
Salánki Dániel10.DTorténelem"Fazakas, Vincze"Varadinum történelemversenyII. díj
Flóra Katinka6.AMagyarKirkósa EnikőWeöres Sándor szavalóversenyII. díj
Géczi Júlia11.DMagyarAndrás EmeseWeöres Sándor szavalóversenyII. díj
Szabó Ivett 7.AMagyarSarkadi Viktória"Adj, király, katonát! Magyar verseny"III. díj
Horosnyi Csongor Zsolt9.DInformatikaNagy ZoltánAlkalmazott InformatikaversenyIII. díj
Holt Valentin-David9.EAngolFazekas CsillaAngol OlimpiaIII. díj
Kozma Gergő-Tamás7.AMatematikaRidy EnikoCanguru matematikaversenyIII. díj
Miheler PéterMatematikaRidy EnikoErdélyi magayar matematikaverseny (EMMV)III. díj
Fándly Gergő-Zoltán6.AFizikaTunyogi AdalbertFizika OlimpiaIII. díj
Lipcsei Sándor8.BFizikaBogdan KárolyFizika OlimpiaIII. díj
Divin Péter8.BMagyarKozma ÉvaFürkész Helyesírási VersenyIII. díj
Új Edith-Alexandra8.BKémiaCiubotariu ÉvaHevesi-Irinyi kémiaversenyIII. díj
Králik Eszter10.DMagyarAndrás EmeseImplom József Helyesírási VersenyIII. díj
Rădoi Krisztián11.EMagyarKirkósa EnikőIrodalmi Kreativitás VersenyIII. díj
Boros Attila10.DTudomány"Bődi, Ciubotariu, Takács"Junior Freshhh Kárpát-medencei természettudományos vetélkedőIII. díj
Dudaş Norbert9.ETudomány"István, Ciubotariu, Năndrean"Junior Freshhh Kárpát-medencei természettudományos vetélkedőIII. díj
Zabihi Arashk Árpád12.ETudomány"Bődi, Takács, Takács"Junior Freshhh Kárpát-medencei természettudományos vetélkedőIII. díj
Flóra Katinka6.AMagyarKirkósa EnikőMagyar OlimpiaIII. díj
Rădoi Krisztián11.EMagyarKirkósa EnikőMagyar OlimpiaIII. díj
Szabó Yvette10.EMagyarDemeter EmőkeMagyar OlimpiaIII. díj
Székely Tekla-Evelin9.EMagyarKozma ÉvaMagyar OlimpiaIII. díj
Orbán Alex10.FNémetKósa AnnamáriaNémet versenyIII. díj
Năndrean David8.BFizikaBogdan KárolyÖveges-Vermes fizikaversenyIII. díj
Salánki Dániel10.DFizikaTakács PéterÖveges-Vermes fizikaversenyIII. díj
Tóth Ákos András10.EFizikaNăndrean EnikőÖveges-Vermes fizikaversenyIII. díj
Duna Orsolya11.AMagyarSarkadi ViktóriaPartiumi Ady Endre szavalóversenyIII. díj
Králik Eszter10.DMagyarAndrás EmesePartiumi Ady Endre szavalóversenyIII. díj
Mărcuţiu-Rácz Dora 9.ERajzCzirják EnikőRajz OlimpiaIII. díj
Lucacs Renata-Iúlia11.ESportZávodszky Tamás"Tájfutás, Primaverii kupa"III. díj
Bodnár Dorottya11.BMagyarAndrás EmeseWeöres Sándor szavalóversenyIII. díj
Vezsenyi Ákos6.BMatematikaRidy EnikoZrinyi Ilona matematikaversenyIII. díj
Boros Edina Anita11.ATorténelemApáti Timea56-os irodalmi pályázatdicséret
Fodor Tíbor-Gergő11.CInformatikaKotró László-LehelAlkalmazott Informatikaversenydicséret
Kolozsvári Dávid Roland12.CInformatikaHibácskó GizellaAlkalmazott Informatikaversenydicséret
Magyar Melinda11.EAngolKoncz BrigittaAngol Olimpiadicséret
Duna Orsolya11.AMagyarSarkadi ViktóriaAtlantisz harangoz szavalóversenydicséret
Tökés-Balog Eduard12.EKémiaTakács TündeCandid Litianu kémiaversenydicséret
Năndrean David8.BFizikaBogdan KárolyFizika Olimpiadicséret
Szabó Nándor7.AFizikaTunyogi AdalbertFizika Olimpiadicséret
Vezsenyi Ákos6.BFizikaTunyogi AdalbertFizika Olimpiadicséret
Bándi Zoltán11.DFöldrajzAmbrus AttilaFöldrajz Olimpiadicséret
Szűcs Tamás9.DFöldrajzAmbrus AttilaFöldrajz Olimpiadicséret
Fűsűs Bettina Juliánna10.EKémiaTakács TündeHevesi-Irinyi kémiaversenydicséret
Lipcsei Sándor8.BKémiaCiubotariu ÉvaHevesi-Irinyi kémiaversenydicséret
Boros Edina11.AMagyarSarkadi ViktóriaImplom József Helyesírási Versenydicséret
Büte Ádám11.DMagyarAndrás EmeseImplom József Helyesírási Versenydicséret
"Varga Anett,"11.AMagyarSarkadi ViktóriaImplom József Helyesírási Versenydicséret
Boros Attila Péter10.DInformatikaHibácskó GizellaInformatika Olimpiadicséret
Horosnyi Csongor Zsolt9.DInformatikaNagy ZoltánInformatika Olimpiadicséret
Kolozsvári Árpád-Csongor10.CInformatikaHibácskó GizellaInformatika Olimpiadicséret
Kolozsvári Dávid Roland12.CInformatikaHibácskó GizellaInformatika Olimpiadicséret
Létai Zoltán10.CInformatikaHibácskó GizellaInformatika Olimpiadicséret
David Márk-Tamás11.DFizikaBogdan KárolyIrenaeus fizikaversenydicséret
Kristófi Mihály7.BFizikaTunyogi AdalbertIrenaeus fizikaversenydicséret
Papp Gergő-Bálint7.AFizikaTunyogi AdalbertIrenaeus fizikaversenydicséret
Borbély Ruben12.DKémiaCiubotariu ÉvaKémia Olimpiadicséret
Lipcsei Sándor8.BKémiaCiubotariu ÉvaKémia Olimpiadicséret
Zabihi Arashk12.EKémiaTakács TündeKémia Olimpiadicséret
Balogh Dorottya11.EMagyarKirkósa EnikőMagyar Olimpiadicséret
Bődi Csenge6.AMagyarKirkósa EnikőMagyar Olimpiadicséret
Hotya-Szegi Enikő8.BMagyarKozma ÉvaMagyar Olimpiadicséret
Kecskés Dalma10.EMagyarDemeter EmőkeMagyar Olimpiadicséret
Koncz Márk5.BMagyarKozma ÉvaMagyar Olimpiadicséret
Kóródi Eszter7.BMagyarSarkadi ViktóriaMagyar Olimpiadicséret
Lengyel Renáta8.AMagyarKirkósa EnikőMagyar Olimpiadicséret
Molnár Krisztina9.EMagyarKozma ÉvaMagyar Olimpiadicséret
Pardek Dóra8.AMagyarKirkósa EnikőMagyar Olimpiadicséret
Szabó Ivett7.AMagyarSarkadi ViktóriaMagyar Olimpiadicséret
Szabó Zsófia7.AMagyarSarkadi ViktóriaMagyar Olimpiadicséret
Szátán Dalma10.EMagyarDemeter EmőkeMagyar Olimpiadicséret
Varga Anett11.AMagyarSarkadi ViktóriaMagyar Olimpiadicséret
Juhas Erik7.BMatematikaRidy EnikoMatematika Olimpiadicséret
Erdei Roland5.AMagyarKirkósa EnikőNyelvész tanulmányi versenydicséret
Kecskés Dalma10.EFizikaNăndrean EnikőÖveges-Vermes fizikaversenydicséret
Kristófi János7.BFizikaTunyogi AdalbertÖveges-Vermes fizikaversenydicséret
Balogh David9.DSportZávodszky Tamás"Tájfutás, Bihar kupa"dicséret
Burjan David6.BSportZávodszky Tamás"Tájfutás, Bihar kupa"dicséret
Ferenczi Mark10.DSportZávodszky Tamás"Tájfutás, Bihar kupa"dicséret
Nagy Norbert10.BTorténelemFazakas GáborTorténelem Olimpiadicséret
Fodor Tibor11.CFizikaTakács Péter"Tudományos diákkonferencia, Szalonta"dicséret
Kurucz Csenge-Dorottya5.AVallásAntal Tünde-MariaVallás Olimpiadicséret
Bődi Csenge6.AMagyarKirkósa EnikőWeöres Sándor szavalóversenydicséret
Czégényi Roland11.CMatematikaBors ViolettaZrinyi Ilona matematikaversenydicséret
Kozma Gergő-Tamás7.AMatematikaRidy EnikoZrinyi Ilona matematikaversenydicséret
Vári Vivien11.AMagyarSarkadi ViktóriaAtlantisz harangoz szavalóversenykülöndíj
Schmidt Anita8.ARajzCzirják EnikőMattis Teutsch János Nemzetközi Rajzversenykülöndíj
Szabó Kincső10.ARajzCzirják EnikőOrszágos Fotokiállításkülöndíj
Fodor Tibor11.CTorténelemApáti TimeaVaradinum történelmi versenykülöndíj
Nagy Réka Boglárka10.DTársadalomtudománySzabó MargitÜzleti tanácsadásrészvétel
Oláh Eszter10.DTársadalomtudománySzabó MargitÜzleti tanácsadásrészvétel
Papp Kinga10.DTársadalomtudománySzabó MargitÜzleti tanácsadásrészvétel
Vura János6.AMatematikaGal IldikoZrinyi Ilona matematikaverseny
Országos eredmények (második szakasz)
DiákOsztályTantárgyTanárVersenyEredmény
Borbély Ruben-Zsolt12.DTudomány"Ciubotariu, Tunyogi"Energetikai Szakkolégium Tanulmányi VersenyI. díj
Dudás Ádám12.DTudomány"Ciubotariu, Tunyogi"Energetikai Szakkolégium Tanulmányi VersenyI. díj
Molnár Zsolt12.CTudomány"Ciubotariu, Tunyogi"Energetikai Szakkolégium Tanulmányi VersenyI. díj
Dudás Ádám12.DMatematikaBáthori ÉvaErdélyi magayar matematikaverseny (EMMV)I. díj
Jakabffy Balázs7.AMagyarSarkadi ViktóriaFürkész Helyesírási VersenyI. díj
Farkas-Páll Kristóf11.DKémiaCiubotariu ÉvaHevesi-Irinyi kémiaversenyI. díj
Borbély Ruben-Zsolt12.DTudomány"Báthori, Ciubotariu, Tunyogi"Junior Freshhh Kárpát-medencei természettudományos vetélkedőI. díj
Dudás Ádám12.DTudomány"Báthori, Ciubotariu, Tunyogi"Junior Freshhh Kárpát-medencei természettudományos vetélkedőI. díj
Molnár Zsolt12.CTudomány"Báthori, Ciubotariu, Tunyogi"Junior Freshhh Kárpát-medencei természettudományos vetélkedőI. díj
Balogh Álex -Kálmán12.ETTDomján KatalinKiutat a plackbólI. díj
Divin Péter8.BMagyarKozma ÉvaNyelvész tanulmányi versenyI. díj
Jakabffy Balázs7.AMagyarSarkadi ViktóriaNyelvész tanulmányi versenyI. díj
Divin Péter8.BFizikaBogdan KárolyÖveges-Vermes fizikaversenyI. díj
Moldován József-Gellért11.EMagyarKirkósa EnikőPártium radio vetélkedőI. díj
Barbu Remus11.DSport.Vizilabda nemzeti bajnokságI. díj
Maczkó Márk11.ESport.Vizilabda nemzeti bajnokságI. díj
Pentek Zsolt11.DSport.Vizilabda nemzeti bajnokságI. díj
Szilágyi Ottó11.DSport.Vizilabda nemzeti bajnokságI. díj
Salánki Miklós6.AMatematikaGal IldikoCsillagszerző matematikaversenyII. díj
Dudás Norbert 9.EKémiaCiubotariu ÉvaHevesi-Irinyi kémiaversenyII. díj
Jakabffy Balázs-Máté7.AKémiaTakács TündeHevesi-Irinyi kémiaversenyII. díj
Boros Edina11.AMagyarDemeter EmőkeKőrösi Csoma Sándor anyanyelvi vetélkedőII. díj
Kecskés Dalma10.EMagyarDemeter EmőkeKőrösi Csoma Sándor anyanyelvi vetélkedőII. díj
Moldován József11.EMagyarDemeter EmőkeKőrösi Csoma Sándor anyanyelvi vetélkedőII. díj
Demjén Bernadett-Edit11.ESport.Nemzeti társaságitánc bajnokságII. díj
Létra csapat8.-12.Magyar"Demeter, Sarkadi, Kozma"Országos diákszínjátszó fesztiválII. díj
Lipcsei Sándor8.BFizikaBogdan KárolyÖveges-Vermes fizikaversenyII. díj
Salánki Dániel10.DMatematikaBődi JánosCanguru matematikaversenyIII. díj
Vezsenyi Ákos6.BMatematikaRidy EnikoCanguru matematikaversenyIII. díj
Flóra Katinka 6.AMagyarKirkósa EnikőFürkész Helyesírási VersenyIII. díj
Kajántó Beáta Judit10.DMagyarAndrás EmeseMagyar OlimpiaIII. díj
Juhas Erik7.BMatematikaRidy EnikoMatek-Guru matematikaversenyIII. díj
Miheler Péter7.BMatematikaRidy EnikoMatek-Guru matematikaversenyIII. díj
Sebestyén Nándor7.BMatematikaRidy EnikoMatek-Guru matematikaversenyIII. díj
Szász Fruzsina7.BMatematikaRidy EnikoMatek-Guru matematikaversenyIII. díj
Létra csapat8.-12.Magyar"Demeter, Sarkadi, Kozma"Partiumi Diákszínjátszó FesztiválIII. díj
Magyar Lilla12.DMagyarDemeter EmőkeTUDEKIII. díj
Szabó Rebeka12.DMagyarDemeter EmőkeTUDEKIII. díj
Divin Péter8.BFizikaBogdan KárolyFizika Olimpiabronz érem
Salánki Miklós6.AFizikaTunyogi AdalbertFizika Olimpiabronz érem
Dudás Norbert 9.EMatematikaIstván ZoltánErdélyi magayar matematikaverseny (EMMV)dicséret
Farkas-Páll Kristóf11.DMatematikaBors ViolettaErdélyi magayar matematikaverseny (EMMV)dicséret
Molnár Zsolt12.CMatematikaIstván ZoltánErdélyi magayar matematikaverseny (EMMV)dicséret
Új Edith-Alexandra8.AKémiaCiubotariu ÉvaHevesi-Irinyi kémiaversenydicséret
Boros Attila10.DTudomány"Bődi, Ciubotariu, Takács"Junior Freshhh Kárpát-medencei természettudományos vetélkedődicséret
Dudaş Norbert9.ETudomány"István, Ciubotariu, Năndrean"Junior Freshhh Kárpát-medencei természettudományos vetélkedődicséret
Zabihi Arashk Árpád12.ETudomány"Bődi, Takács, Takács"Junior Freshhh Kárpát-medencei természettudományos vetélkedődicséret
Vári Vivien 11.AMagyarSarkadi ViktóriaKriza János mese- és balladamondó versenydicséret
Tökölyi Bernadett9.AMagyarAndrás EmeseMagyar Olimpiadicséret
Molnár Zsolt12.CInformatikaIstván ZoltánMagyarok a Marsondicséret
Csokasi Dorottya7.AMatematikaRidy EnikoMatek-Guru matematikaversenydicséret
Fándly Gergő-Zoltán6.AMatematikaGal IldikoMatek-Guru matematikaversenydicséret
Gyulai Réka-Gabriella6.AMatematikaGal IldikoMatek-Guru matematikaversenydicséret
Jakabffy Balázs-Máté7.AMatematikaRidy EnikoMatek-Guru matematikaversenydicséret
Kozma Gergő-Tamás7.AMatematikaRidy EnikoMatek-Guru matematikaversenydicséret
Papp-Bálint Gergő7.AMatematikaRidy EnikoMatek-Guru matematikaversenydicséret
Salánki Miklós6.AMatematikaGal IldikoMatek-Guru matematikaversenydicséret
Takács Réka6.AMatematikaGal IldikoMatek-Guru matematikaversenydicséret
Dudás Ádám12.DMatematikaBáthori ÉvaZrinyi Ilona matematikaversenydicséret
Salánki Miklós6.AMatematikaGal IldikoZrinyi Ilona matematikaversenydicséret
Dudás Ádám12.DKémiaCiubotariu ÉvaKémia Olimpiakülöndíj
Papp Renáta 5.BMagyarKozma Éva"Adj, király, katonát! Magyar verseny"részvétel
Büte Ádám11.DIdNyKoncz BrigittaAngol Olimpiarészvétel
Bernáth Brigitta9.EMagyarKozma ÉvaAranka György nyelv és beszédművelő verseny részvétel
Boros Edina11.AMagyarSarkadi ViktóriaAranka György nyelv és beszédművelő verseny részvétel
Duna Orsolya11.AMagyarSarkadi ViktóriaAranka György nyelv és beszédművelő verseny részvétel
Moldován József11.EMagyarDemeter EmőkeAranka György nyelv és beszédművelő verseny részvétel
Szátán Dalma10.EMagyarDemeter EmőkeAranka György nyelv és beszédművelő verseny részvétel
Vári Vivien 11.AMagyarSarkadi ViktóriaAranka György nyelv és beszédművelő verseny részvétel
Jakabffy Balázs-Máté7.AMatematikaRidy EnikoCanguru matematikaversenyrészvétel
Kozma Gergő-Tamás7.AMatematikaRidy EnikoCanguru matematikaversenyrészvétel
Farkas-Páll Kristóf11.DKémiaCiubotariu ÉvaCostin D. Nenisescu kémiaversenyrészvétel
Fábián Kristóf Szabolcs12.CInformatikaHibácskó GizellaAlkalmazott Informatikaversenyrészvétel
Borbély Ruben12.DMatematikaBáthori ÉvaErdélyi magayar matematikaverseny (EMMV)részvétel
David Márk-Tamás11.DMatematikaBors ViolettaErdélyi magayar matematikaverseny (EMMV)részvétel
Fűsűs Bettina Juliánna10.EMatematikaBáthori ÉvaErdélyi magayar matematikaverseny (EMMV)részvétel
Magyar Lilla-Brigitta12.DMatematikaBáthori ÉvaErdélyi magayar matematikaverseny (EMMV)részvétel
Salánki Dániel 10.DMatematikaBődi JánosErdélyi magayar matematikaverseny (EMMV)részvétel
Székely Ádám12.DMatematikaBáthori ÉvaErdélyi magayar matematikaverseny (EMMV)részvétel
Divin Péter8.BMagyarKozma ÉvaFürkész Helyesírási Versenyrészvétel
Farkas-Páll Kristóf11.DKémiaCiubotariu ÉvaHevesi-Irinyi kémiaversenyrészvétel
Salánki Dániel10.DKémiaCiubotariu ÉvaHevesi-Irinyi kémiaversenyrészvétel
Králik Eszter10.DMagyarAndrás EmeseImplom József Helyesírási Versenyrészvétel
Magyar Lilla12.DMagyarDemeter EmőkeImplom József Helyesírási Versenyrészvétel
Kecskés Dalma10.EMagyarDemeter EmőkeIrodalmi Kreativitás Versenyrészvétel
Rădoi Krisztián11.EMagyarKirkósa EnikőIrodalmi Kreativitás Versenyrészvétel
Tóth Zsófia11.AMagyarSarkadi ViktóriaIrodalmi Kreativitás Versenyrészvétel
Divin Péter8.BTudomány"Bogdan, Ciubotariu, Puskas"Junior természettudomány Olimpiarészvétel
Farkas-Páll Kristóf11.DKémiaCiubotariu ÉvaKémia Olimpiarészvétel
Farkas Réka-Krisztina8.BMagyarKozma ÉvaMagyar Olimpiarészvétel
István Zsuzsanna6.BMagyarSarkadi ViktóriaMagyar Olimpiarészvétel
Králik Eszter Anna10.DMagyarAndrás EmeseMagyar Olimpiarészvétel
Ónodi Krisztina Adrienn11.FMagyarKirkósa EnikőMagyar Olimpiarészvétel
Schmidt Anita8.AMagyarKirkósa EnikőMagyar Olimpiarészvétel
Szabó Annabella5.BMagyarKozma ÉvaMagyar Olimpiarészvétel
Dudás Ádám12.DMatematikaBáthori ÉvaMatematika Olimpiarészvétel
Lengyel Renáta8.ARajzCzirják EnikőOrszágos Középiskolás Képzőművészeti Diáktárlatrészvétel
Schmidt Anita8.ARajzCzirják EnikőOrszágos Középiskolás Képzőművészeti Diáktárlatrészvétel
Fűsűs Bettina Juliánna10.EFizikaNăndrean EnikőÖveges-Vermes fizikaversenyrészvétel
Szabó Ivett7.ARománFechete CameliaRomán Olimpiarészvétel
Divin Péter8.BMagyarKozma ÉvaSimonyi Zsigmond Helyesírási Versenyrészvétel
Farkas Réka-Krisztina8.BMagyarKozma ÉvaSimonyi Zsigmond Helyesírási Versenyrészvétel
Divin Péter8.BMatematikaKányádi ZoltánZrinyi Ilona matematikaversenyrészvétel
Jakabffy Balázs-Máté7.AMatematikaRidy EnikoZrinyi Ilona matematikaversenyrészvétel
Osman Omar11.DMatematikaBors ViolettaZrinyi Ilona matematikaversenyrészvétel
Salánki Dániel10.DMatematikaBődi JánosZrinyi Ilona matematikaversenyrészvétel
Nemzetközi eredmények (harmadik szakasz)
DiákOsztályTantárgyTanárVersenyEredmény
Dudás Norbert 9.EMatematikaIstván ZoltánMagayar matematikaverseny (EMMV)III. díj
Dudás Norbert 9.EKémiaCiubotariu ÉvaHevesi-Irinyi kémiaversenydicséret
Dudás Ádám12.DMatematikaBáthori ÉvaMagayar matematikaverseny (EMMV)dicséret
Farkas-Páll Kristóf11.DMatematikaBors ViolettaMagayar matematikaverseny (EMMV)dicséret
Molnár Zsolt12.CMatematikaIstván ZoltánMagayar matematikaverseny (EMMV)részvétel
Divin Péter8.BMagyarKozma ÉvaNyelvész tanulmányi versenyrészvétel
Jakabffy Balázs7.AMagyarSarkadi ViktóriaNyelvész tanulmányi versenyrészvétel
Divin Péter8.BFizikaBogdan KárolyÖveges-Vermes fizikaversenyrészvétel
Lipcsei Sándor8.BFizikaBogdan KárolyÖveges-Vermes fizikaversenyrészvétel

 
(c) 2018 Ady Endre Líceum Nagyvárad

Valid XHTML 1.0 Transitional