Ady logo
AdyEndre Líceum Nagyvárad
ady logo Öregdiákok


Évfolyamok
19291930193119321933
19341935193619371938
19391940194119421943
19441945194619471948
19491950195119521953
19541955195619571958
19591960196119621963
19641965196619671968
19691970197119721973
19741975197619771978
19791980198119821983
19841985198619871988
19891990199119921993
19941995199619971998
19992000200120022003
20042005200620072008
20092010201120122013
20142015201620172018
Évfolyam: 1973
    Antal Erzsébet
    Antok Zoltán
    Barta Edit
    Bíró Frenc
    Bódis Árpád
    Bóné Zoltán
    Dancs István
    Darai Barnabás
    Debrenti Éva
    Dobos István
    Dorogi János
    Fadgyas Sándor
    Farkas Bálint Tibor
    Farkas Mihály
    Fábián Edit
    Fábián Mária
    Gorzó Zolja Mária
    Hadházi Zoltán
    Hajnal György
    Hora Ildikó
    Juhász János
    Kagan Anna
    Koncz Géza
    Kovács István
    Kovács Katalin
    Köteles Károly
    Legyes András
    Mészáros Irén
    Nagy Aneta
    Nagy János
    Nánássy Károly
    Németh Krisztina
    Oláh Dezsö
    Perey Zoltán
    Princz Lászlo
    Reikli Mária
    Réti Sándor
    Sarkady Csaba
    Siteri Adalbert
    Szabó Mihály
    Szilágyi Dezsö
    Szilágyi Emma
    Szinai András
    Tarsoly Lászlo
    Tisza Márta
    Tornyi István
    Toth Albert
    Tipter Gabriella
    Vas Magdolna
    Zilahy János
   
    Osztály: IV. B - esti (Ardelean Floare)
    Ágoston Palkó Márton
    Bondár Mária
    Daróczy Edit
    Kiss Imre
    Koos Mária
    Kovács Mária
    Mucsera Gabriella
    Laduczky Éva
    Nagy Ida
    Nagy István
    Nagy Zoltán
    Noszek Erzsébet
    Papp Anna
    Papp Tibor
    Pesek Ilona
    Salánki Barbara
    Tóth Éva
    Varga Judit
    Varga Lajos
   
    Osztály: IV. C - esti (Heller Márta)
    Kosma Strapek Éva
    Farkas Mária (Novák)
    Horváth Erzsébet
    Horváth István
    Horváth Magyar Mária
    Kasoly Mária (Costea)
    Kiss Mária
    Lenti Ágnes
    Lucza Ibolya
    Nagy Etelka
    Orosz Erzsébet
    Onódi Bálint
    Rencsik Gáspár
    Soós Ibolya
    Stanyik István
    Szilágy Irén
    Toth Gizella
    Trisztyula Margit
    Varga Kovács Katalin
   
    Osztály: IV. A (Csarkó Tibor)
    Borsi Gyöngyi
    Csengeri László Előd
    Czölder József
    Darvas László
    Dietrich Gusztáv
    Duna Sándor
    Farkas Éva
    Ferencz Adél
    Herlitska Lajos
    Hetz Katalin
    Janota József
    Kakócz Ilona
    Kerekes Hajnal
    Kiss Gabrialla
    Kiss Márta
    Kun Katalin
    Kutasi Edit
    Lencar Péter
    Macsicska Tünde
    Marián Judit
    Marosi Ildikó
    Mellinger Katalin
    Nagy I. Anna
    Pap Erzsébet
    Pálfalvi Ildikó
    Pintye Ferenc
    Szabó Margit
    Szabó Vera
    Szathmári Ilona
    Száva Mária
    Tarsoly Katalin Gyöngyi
    Tóth Márta
    Viland János
    Varabecz Mária
    Zahradnyik Károly
    Zatykó László
   
    Osztály: IV. B (Müller Magda)
    Báthori Gábor
    Bende István
    Bölöni György
    Budai Károly
    Csősz Csaba
    Debreczi József
    Dézsai Márta
    Engel Béla
    Erdélyi Sarolta
    Fekete Lajos
    Gere Miklós
    Higili Mária
    Karácsony Elemér
    Király Endre
    Koválcsik Katalin
    Könyves Gabriella
    Lucskai Vincze
    Malozsák Mária
    Miklós István
    Smaus János
    Stamborszki István
    Sulyok Ilona
    Szabó Ilona
    Szabó Mária
    Szálka Erzsébet
    Széles Éva
    Szilágyi Ferenc
    Szilágyi Margit
    Szőnyi Gabriella
    Szunyoghi Péter
    Szücs József
    Tallódi Erzsébet
    Taubner Kornélia
    Veres György
    Zsák Viktor
   
    Osztály: IV. C (Számtartó Kornélia)
    Barlán Juliánna
    Báthory István
    Benedek Béla
    Boér Mária
    Bocsan Julianna
    Boros Anna Mária
    Dona M. Katalin
    Faragó Zita
    Fehér László
    Fekete László
    Gyulai István
    Győrfi Éva
    Hermann László
    Illyés Adrienne
    Kertész Lóránd
    Kovács Zsuzsánna
    Kurucz Erzsébet
    Külüs Ilona
    Lőrincz György
    Major Klára
    Maniu Lia
    Molnár Margit
    Nagy Károly
    Nagy M. László
    Patka Erzsébet
    Pál Katalin
    Pernyész Anna Mária
    Pető László
    Szabó István
    Szallós Alpár
    Szilágyi György
    Tandler János
    Tau Erzsébet
    Tóth Judit
    Varga Mária
    Varga P. Ervin
   
    Osztály: IV. D (Jánossy Mária)
    Balázsi Mária
    Bándi Imre
    Bereczky Éva
    Béládi Ibolya
    Bódis Elisabeta
    Boross Mária
    Dávid Judith
    Erdei Éva
    Farcas Judit
    Fodor Aladár
    Gitye Georgeta
    Győri Károly
    Győri Magdalena
    Józsa Gyöngyike
    Kánya Susana
    Kónya Ildikó
    Körner Anna
    Körösi Mária
    Mayer Ilona
    Máthé Edita
    Medve Katalin
    Murányi Magdalena
    Pap Aliz
    Patai Beatrix
    Popescu Stefánia
    Pusztai Elisabeta
    Szabó Aranka
    Szaboszlai Olga
    Telekfalvi Éva
    Tóth Hajnal
    Tóth Magdolna
    Varga Róza
   
    Osztály: IV. E (Moldovan Margareta)
    Almási Emilia
    Balogh József
    Benke János
    Cuc Éva
    Czégényi Irina
    Dani Éva
    Földi Margareta
    Gábor Emma
    Gecse Attila
    Juhász Gyöngyi
    Kertmegi Ileana
    Knoch Gyöngyi
    Köteles Viorica
    Magyar Irén
    Marton Éva
    Oláh Éva
    Orosz Magdolna
    Osváth Olga
    Perei Éva
    Sorbán Susana
    Stein Mihai
    Szlafkay Attila
    Tóth Klára
    Vasgyúró István
    Osztály: Levelező tagozat (Péter Sándor)
    Heller Péter
    Kormos Rozália
    Serfőző Judit
    Simon Margit
    Szakács Sándor
    Zborai Ildikó
 
(c) 2018 Ady Endre Líceum Nagyvárad

Valid XHTML 1.0 Transitional