Ady logo
AdyEndre Líceum Nagyvárad
ady logo Öregdiákok


Évfolyamok
19291930193119321933
19341935193619371938
19391940194119421943
19441945194619471948
19491950195119521953
19541955195619571958
19591960196119621963
19641965196619671968
19691970197119721973
19741975197619771978
19791980198119821983
19841985198619871988
19891990199119921993
19941995199619971998
19992000200120022003
20042005200620072008
20092010201120122013
20142015201620172018
Évfolyam: 1987
    Ambrus Anikó Katalin
    András István Attila
    Balázs Beáta
    Bálint Botond Lóránt
    Benedek György
    Benyovszki Csaba
    Béres Béla
    Bordás Csaba
    Botházi Márta
    Czumbel Norbert
    Deák Ernő
    Ellenes Zoltán Imre
    Erdei László
    Fazakas Antal
    Fazakas Ernő
    Fazekas Gábor Zoltán
    Fehér Árpád
    Fejes Erika
    Fekete Attila Gábor
    Keszeg Katalin
    Kiserdei Mónika
    Kohr András
    Kozma Zoltán
    Krisztik László
    Leiti Ottó József
    Lovas Erzsébet Csilla
    Lupó Emilia Mária
    Marcsó Anna Mária
    Máté Mónika
    Orbán Mária
    Papp Béni Zsombor
    Páll Ildikó
    Serdült István
    Szabó Csaba
    Szabó Judit
    Székely Ildikó
   
    Osztály: XII. B (Ionescu Livia)
    Ádám Mária
    András Gabriella
    Baranya Gvendolina Éva
    Barla Erika
    Bátori István
    Boros Beatrix
    Căldrar Viorica
    Cheregi Dániela
    Dani Zoltán
    Deczki Judit
    Dezső István Ákos
    Fábián Ildikó Maria
    Fekete Zoltán
    Fodor Erzsébet Katalin
    Gyöngyösi Alíz
    Kelemen Gabriella
    Kincses Ferenc József
    Kovács Veronika
    Lelescu Ioana Ursula
    Mányoki Erika Borbála
    Méhes Zoltán Ernő
    Miklós Csaba
    Molnár József Attila
    Nagy Andrea
    Nagy György
    Oláh Edit
    Orbán Miklós
    Papp Éva-Juliánna
    Pop Éva Mária
    Putlinka Éva Mária
    Szabó Ilona
    Szabó Tünde Ildikó
    Szakács Kinga Zsófia
    Szilágyi Magdolna Erzsébet
    Szodorai Zita Laura
    Szondi László Zsolt
    Veres Magdolna
    Varga Toór Ákos
   
    Osztály: XII. C (László Mária)
    Bagoly László
    Boros László István
    Bodnár Gabriella
    Csucsuj Emőke
    Emődi Tamás Péter
    Gábora Ede
    Ghitea József Tibor
    Gulácsi Éva
    Grosz Henriette Magdaléna
    Harácsek Klementina
    Horváth Ferenc
    Hegyessy Csaba
    Izsó Róbert Péter
    Köteles Árpád
    Kerekes Zoltán
    Lepizsán Attila
    Lovas András Tibor
    Luczek Péter Csaba
    Makay Anikó Ágnes
    Nagy Krisztián Csaba
    Megyeri Dalma
    Nemes László József
    Novák Andrea Márta
    Oláh Attila
    Oláh Rózsa Ibolya
    Osváth Enikő Éva
    Pardi Adalbert Félix
    Ramocsán Ágnes
    Rozsályi Pál
    Szádvári Ildikó Julianna
    Sárközi László Attila
    Storer Éva Tünde
    Szelezsán Gabriella
    Szánthó János Árpád
    Sziky Ildikó Ibolya
    Tarr Levente
    Varga Lóránt István
   
    Osztály: XII. D (Lelescu Rozália)
    Ardelean Rolland
    Barcza Imre
    Berciu Attila István
    Bereczki Éva Irma
    Berei Csongor Lajos
    Brînzanec Elisabeta
    Csekő Noémi
    Deme Zoltán Attila
    Domján Ferenc
    Dóbé Csilla Ildikó
    Dukrét László
    Egri Erika Erzsébet
    Hajdu Edit Katalin
    Havrilcsák Miklós
    Jakob János Lajos
    Jakó Emese
    Kecskés Ede István
    Kecskei Krisztina
    Kolozsi Edina
    Kovács Levente Attila
    Kozma Gyula
    Mihalek Irén
    Nagy Csaba István
    Novottny Zoltán László
    Papp Zsolt
    Pantis Róbert István
    Petykó Tünde
    Sarkadi Ildikó
    Seres Éva Piroska
    Szabó Gyöngyi
    Szatmári Elemér
    Száraz József Kálmán
    Székely Erzsébet
    Török István
    Ujvárossy Enikő
    Varga-Klement Mária
   
    Osztály: XII. E (Makai Judit)
    Ardai Erika
    Becsky Katalin
    Bonis Csilla
    Borozsnyai Sándor Vince
    Bődi Ákos Mihály
    Buzás Rozália Annamária
    Dallos Tünde Katalin
    Demeter István Katalin
    Erdei Éva Mária
    Farkas János
    Fortuber Márta
    Hasas Ildikó Enikő
    Hideg Annamária
    Horváth Izabella
    Imre Emese
    Jakab Katalin
    Kádár József
    Király Gyula Csaba
    Komarek Ildikó Ilona
    Kovács Éva
    Külüs Anna Mária
    László Attila
    Matiasi Agneta
    Nagy Emese Ildikó
    Nagy Enikő
    Pápa Erika
    Petri Albert
    Szakács Tibor Zsigmond
    Szatmári Terezia
    Sziki Emma
    Szodorai Mária
    Szuhányi Zsuzsánna
    Szücs Ibolya
    Tempfli János
    Tóth Ferenc Csaba
    Veres Zoltán
   
    Osztály: XII. F (Kolumbán István)
    Beke Zoltán
    Brăndă Adrian Romulus
    Brînzas Viorel
    Chisiu Daniel Marian
    Dabu Ciprian-Moise
    Daróczi János
    Farcuta Miklós
    Folea Ovidiu Dragoş
    Furuias Ioan Constantin
    Gavrilete Adrian
    Goman Dániel
    Ivancea Florin Cezar
    Károly Lajos Sorin
    Kindle Walter
    Lele Marin
    Lobont Marius Gabriel
    Moghioros Tudor Mihai
    Moldovan Călin Sorin
    Pallag Levente
    Petrisor Gheorghe
    Petruţ Dan Ioan
    Pop László Jenő
    Purza Marin Traian
    Salajan Lucian Tudor
    Sfat Dumitru
    Taifel Ottó István
    Tiriteu Ioan Florin
    Tuturas Ciprian Aurelian
    Vancea Mihai
    Vesea Mircea
    Vida László Marcel
    Vidui Paul
   
    Osztály: XII. G (Erdei Iuliu)
    Angyal Tibor
    Balogh József Ferenc
    Benő Ferenc
    Blága Tibor
    Cservid Barna
    Deák Levente László
    Farkas László
    Fazekas Sándor
    Gál Zoltán
    Gáspár József Zoltán
    Kocsis Barna
    Limbutu Emil Constantin
    Nagy Zoltán Gergely
    Pakó Oszkár Attila
    Prém Imre Csaba
    Sándor Ferenc
    Sárközi László Ferenc
    Schneider Ferenc Tihamer
    Sütő Zoltán
    Szabó Béla József
    Szabó Imre
    Szabó Gábor
    Szabó Iózsef
    Szabó József Tibor
    Szabó Gyula Dániel
    Szabó László
    Szabó Zoltán Dezső
    Szalai Zoltán Sándor
    Székely Tibor
    Váradi István
    Zoltán Levente
   
    Osztály: XII. H (Kornélia Nistor)
    Bohus Dumitru
    Budure Nicolae
    Catana Adrian Petru
    Chirila Paul
    Chise Sándor
    Ciont Adrian Anton
    Deda Ovidiu
    Faur Mircea Adrian
    Firezar Mircea Petru
    Fortis Avram Danuţ
    Fota Liviu Nicolae
    Grigorovici Remus Mihai
    Gligor Sándor János
    Groza Traian Gheorghe
    Haiduc Ioan
    Koncsag Arthur
    Lucuta Moise
    Lup Ioan
    Marino Gheorghe Marius
    Mateas Nicolae
    Marcuţ Daniel Călin Dumitru
    Mihele Ştefan Doru
    Mihuţiu Marton
    Moş Silviu
    Motoş Joan Călin
    Muntean Valentin Teodor
    Pele Dan
    Pop Costel Dan
    Pop Ioan Marius
    Radu Pavel
    Savu Gheorghe Marian
    Tuş Ovidiu Mădălin
    Vălceanu Tudor
   
    Osztály: XIII. A esti (Vînturache Luminiţa)
    Arany Katalin Julianna
    Árva Tibor József
    Balaskó Éva
    Bálint László Adrián
    Balogh Ildikó
    Barta Éva
    Bereczig Angelica Simona
    Berki Izabella
    Egri Mária Magdolna
    Horga István
    Huvé László
    Ispany Ella
    Kajtsa Zoltán Tibor
    Katona Ferencz
    Kertész Ágnes Mária
    Kerekes Erika
    Kozma Anna Andrea
    Kupás Irén
    Lenti István Tibor
    Lörincz Edit Erika
    Likács Attila
    Miczinger Mária
    Nagy Anna Mária
    Nagy Liliana
    Nagy Tünde
    Nagy Tünde Timea
    Oláh Gyöngyi
    Pál Ilona Etelka
    Sarkadi Emese Ilona
    Sos Edit
    Szabó Ilona
    Szabó Irén Ildkó
    Szekrényes Vilmos
    Szentkirályi Victor
    Szentpéteri Edit
    Szűcs Judit
    Técsi Mária Magdaléna
    Tordai Erzsébet
    Vas Enikő
   
    Osztály: XIII. B (Holubák Lajos)
    Bereczky Ildikó Rita
    Damics Gyöngyi
    Demian Gyöngyi
    Diós Márta
    Gombi Katalin
    Homoki Gabriela
    Illyés Gyöngyi Ildikó
    Ilyés Ildikó
    Kakócz Tűnde
    Kovács Lajos
    Kozma Ildikó Gabriella
    Kövendi Emese
    Milotai Erika Tünde
    Molnár Andrea Etelka
    Nagy Edit Mária
    Nagy Éva
    Nagy Margareta
    Nagy Olga
    Papp Hizella
    Paul Liliana Luminiţa
    Péter Ildikó
    Seres Ibolya
    Seucan Augustin Tiberiu
    Soós Edit
    Suciu Éva Ibolya
    Szabó Gyöngyi
    Szarka Ilona
    Sziki Julianna
   
    Osztály: XIII. C (Magyari József)
    András József Attila
    Antal József Béla
    Bakó Erika
    Barta Katalin Erzsébet
    Bánffy György Árpád
    But László
    Csefán Olga Ildikó
    Debreceni Gyöngyi
    Erdei Erzsébet
    Földesi Mária
    Gáspár Carmen Rozália
    Guti Sándor
    Hălmăgean Mária Ildikó
    Juszli Katalin
    Keskeny Róbert
    Konrád Katalin
    Kovács Andrea Beáta
    Lörincz János
    Magics Sándor
    Manyi Edith
    Mészáros Ferenc
    Molnár Andrea
    Nagy Ferenc József
    Nagy Zsolt Barnabás
    Nilgesz Erzsébet
    Orosz Judit
    Páter Zsolt Ferenc
    Rozgonyi Attila
    Skripek Rita
    Szabó martin Szilárd
    Szabó Mihaly György
    Szász Sándor
    Tolnai Károly Zoltán
    Tökés Attila Ferenc
    Ujvári Jolanda Erzsébet
    Váji Ildikó
    Varkus Ernő Sándor
    Vura Attila
   
    Osztály: XIII. D (Csáki Ibolya)
    Balog Sándor
    Barabás Péter
    Batki Erzslbet Ildikó
    Bereczki Éva
    Bíró Annamária
    Bíró János
    Bodis Tibor
    Bodor Károly
    Boros Ildikó
    Boros József Imre
    Csik Miklós
    Demeter Emilia
    Erdei Ibolya Éva
    Gombos Sándor
    Istvánfi Katalin Erzsébet
    Juhász Judith Ilona
    Karlovschi Ferenc
    Kincses István
    Kiss László Attila
    Kovács Ellena Panni
    Krupnyak Sándor
    Kuzsma Ferenc
    Lang Emese
    Lengyel Ibolya Rozália
    Panda János
    Rocska Tibor
    Saji Attila Zoltán
    Sándor Judit
    Seres Edit
    Seres Endre Ferenc
    Somogyi Edit
    Szakács Gábor
    Szatmári György Zoltán
    Szász Katalin
    Sztankovits Lajos
    Titi Virgil
    Varga Attila
   
    Osztály: XIII. E (Bejan Cornelia)
    Apáti Anikó
    Báthori Hajnal Erzsébet
    Barbély bartis Erzsébet
    Borsi Edit
    Corodi Andrea
    Czilli Ana Gabriela
    Czirjak Anna
    Csikai Károly
    Csukortás Edit
    Daróczi Tünde
    Doczé Katalin Ildikó
    Faragó Katalin
    Fehér Emil
    Halecki Éva
    Horváth Attila
    Kiss Anna Mária
    Kócs Ida Julianna
    Korda Melinda Gizella
    Kormos Éva
    Kovács István László
    Kovács Judit
    Lakatos Elvira Marghit
    Lakatos Emilia Ibolya
    Lukács Hajnalka
    Lukács Irén
    Pázmán Ida Irénke
    Piros Ágnes Magdolna
    Pustai Irén
    Szabó Klára
    Szatmári Erzsébet
    Szilágyi Edit Erika
    Szotter Győngyi
   
    Osztály: XIII. F (Szabó Rozália)
    Dut Éva
    Fürtös Éva
    Gergely Veronika
    Gönczi Gyöngyi Katalin
    Guti Éva
    Kakócz Adél
    Karaácsony Ilona Irén
    Kiss Erzsébet
    Kondor Margit Ilona
    Kozsir Erika
    Kóti Hajnal Judit
    Kun Katalin
    Lovas Andrea
    Mihiţ Mária Maglona
    Molnár Beáta
    Molnár Judit
    Murvai Ilona
    Nagy Gyöngyi Gabriella
    Orosz Aliz Ibolya
    Orosz Erika
    Pipo Elvira
    Szabó Gabriella Mónika
    Szűcs Angéla Ildikó
    Tóth Gyöngyi
    Váradi Ilona
   
    Osztály: XIII. G (Széles Kálmán)
    Bede Judit
    Fábián Imre
    Györi Attila
    Harsányi Judit
    Herman Ferenc
    Herman István Csaba
    Jámbor Irén
    Kis Katalin
    Kis Mária
    Kiss Tünde
    Kovács Mária Terezia
    Kozma Imre
    Köteles Mariana
    Madarász Ildikó Tündi
    Rövid Ildikó Erzsébet
    Sebestyén Mária Ibolya
    Szabó Irma
    Székely Imre
    Szöke Maria Magdolna
    Tóth Ilona
    Várdai Erzsébet
    Végvári Ilona
   
 
(c) 2018 Ady Endre Líceum Nagyvárad

Valid XHTML 1.0 Transitional