Ady logo
AdyEndre Líceum Nagyvárad
ady logo Öregdiákok


Évfolyamok
19291930193119321933
19341935193619371938
19391940194119421943
19441945194619471948
19491950195119521953
19541955195619571958
19591960196119621963
19641965196619671968
19691970197119721973
19741975197619771978
19791980198119821983
19841985198619871988
19891990199119921993
19941995199619971998
19992000200120022003
20042005200620072008
20092010201120122013
20142015201620172018
Évfolyam: 1995
    1. Antal István Norbert
    2. Antal Zoltán Péter
    3. Baki Zoltán
    4. Benedek Csaba
    5. Bíró Orsolya Beáta
    6. Blága Sándor
    7. Bordás Szabolcs
    8. Boros Attila
    9. Costa Krisztina Katalin
    10. Csatári Gabriella
    11. Dézsi István
    12. Dobrován Annamária
    13. Ellenes László Attila
    14. Halász Péter
    15. Ilosvay Károly
    16. Jankó-Szép István Tamás
    17. Orbán Dezső
    18. Papp Richard József
    19. Ruszkai Laura
    20. Serester Anette Elizabeth
    21. Sótanyi Balázs Zoltán
    22. Sultész Csanád Miklós
    23. Szunyoghy Zsolt
    24. Teoreanu Krisztina Éva
    25. Tóth István
    26. Vassy Attila
   
    Osztály: XII. B matematika-fizika O.F: (László Mária)
    1. Ádám Sándor
    2. Belényesi Zoltán
    3. Bernáth Andrea Irén
    4. Brugós Sándor Csaba
    5. Csák Enikő
    6. Dénes Csaba
    7. Farkas Judit Klára
    8. Futó Enikő
    9. Gajgó Zita
    10. Jakab Angála Timea
    11. Juhos Emőke Anikó
    12. Király Csaba József
    13. Komáromi Ildikó
    14. Kőrősi Noémi
    15. Mados Attila Ferencz
    16. Maráz László
    17. Mikló Otilia
    18. Németi Andrea
    19. Orosz Erika
    20. Pintyák Attila
    21. Pokorny István Norbert
    22. Sulyok Krisztina Olga
    23. Szőnyi László
    24. Tamás Kinga Katalin
    25. Török Ibolya Mercédesz
    26. Turucz Emilia
    27. Váradi Lóránd Géza Péter
    28. Vincze Katalin
   
    Osztály: XII C fizika-kémia O.F: (Pikó Ágota, Jankó Szép Sándor)
    1. Béres Tibor Árpád
    2. Bíró Katalin Gyöngyi
    3. Chesuti Valeria Krisztina
    4. Diós Tünde
    5. Finta József
    6. Gál József
    7. Hajdu Csongor
    8. Imre Tibor
    9. Kósa Gyöngyi Beatrix
    10. Kudar Márta Margareta
    11. Marchis Valeriu
    12. Murvai Veronika Margareta
    13. Nagy Enikő Éva
    14. Nagy László
    15. Oláh Gabriel
    16. Páczal Károly
    17. Pénzes Margit
    18. Szabó-Sajó Adrián Zoltán
    19. Szabó Tibor
    20. Szilágyi Erika
    21. Tarsoly Helga Erzsébet
    22. Varga Csaba Gyula
    23. Vesselényi István
    24. Vura Mónika
   
    Osztály: XII D biológia O. F: (Mulcuţa Márta, Faragó Melinda)
    1. Bálint Alíz Klaudia
    2. Bátori Erika Irén
    3. Csekő Csaba
    4. Fekete Mónika Éva
    5. Fekete Réka Zsuzsanna
    6. Fülöp Eszter
    7. Gergely Levente
    8. Kecskés Erika Erzsébet
    9. Kovács Péter
    10. Kozma Éva
    11. Lovász Amália Erzsébet
    12. Murányi Rózsa Erika
    13. Nagy Edit Jolán
    14. Nagy Ella
    15. Nyéki Károly
    16. Papp Tibor Zsolt
    17. Rácz Ildikó
    18. Rácz Imelda
    19. Somogyi Tünde
    20. Szabó Emese
    21. Szabó Levente
    22. Tinkó Zoltán
    23. Tóth Tünde Beáta
   
    Osztály: XII. E idegen nyelv O.F: (Lőrincz Éva)
    1. Balog Noémi Mária
    2. Dancs Brigitta
    3. Erdei Mónika Brigitta
    4. Farkas Andrea Ilona
    5. Fila Enikő
    6. Fodor Julianna Gyöngyi
    7. Gitye Edith
    8. Hadnagy Enikő Éva
    9. Jakab Gyöngyi Eszter
    10. Józsa Erika Andrea
    11. Karacs Katalin Rozália
    12. Kárándi Noémi Felicia
    13. Kerekes Erika
    14. Lakatos Attila László
    15. Lechner Hajnalka Beatrix
    16. Lovas Lóránd Zoltán
    17. Mertz Noémi Mónika
    18. Moldovan Mónika Enikő
    19. Nagy Andrea Ibolya
    20. Panda Szidónia Gizella
    21. Simonyi Annamária
    22. Szabó Henrietta Tünde
    23. Szabó Kinga
    24. Szász Sándor Csaba
    25. Szép Szabolcs
    26. Szilágyi Mónika Éva
    27. Tamás Kinga
    28. Török Gyöngyi
    29. Urszinyi-Fehér Zsolt
    30. Vánkos-Székely Csilla
   
    Osztály: XII. F idegen nyelv O.F: (Tóth Márta)
    1. Árus Enikő Margit
    2. Balogh Brigitta Zsuzsanna
    3. Barcsa Andrea Enikő
    4. Bartus Márta
    5. Bodnár Lilla
    6. Brugos Attila Zsolt
    7. Epli Hajnalka
    8. Fodor Andrea
    9. Göte Beatrix Ilona
    10. Kéri Edit
    11. Kiss Andrea
    12. Kocsis Krisztina Mária
    13. Kolozsvári Emese Tünde
    14. Lencar Laura Edit
    15. Lukács Mária
    16. Magyari Zsuzsánna
    17. Máté Ilona Katalin
    18. Méhes Melinda Andrea
    19. Mózsi Emőke Ilona
    20. Nagy Éva
    21. Nagy Mónika Andrea
    22. Nagy Annamária
    23. Orbán Enikő
    24. Pataki Beáta
    25. Roşca Laura Simona
    26. Sass Erika
    27. Sándor Zsolt
    28. Szabó Csilla
    29. Szatmári Enikő
    30. Tar Örkénd Etele
    31. Tatár Júlia Csilla
    32. Varga Noémi Eonika
    33. Végh Ildikó
    34. Zsisku Johanna
   
    Osztály: XII. G történelem-társadalomtudomány O.F: (Kapalai József, Horváth Gizella)
    1. Albert Emese Andrea
    2. Barta Béla
    3. Bartos Erzsébet
    4. Berczki Sándor
    5. Csorba Krisztián Károly
    6. Debrenti Mónika Károly
    7. Egri Annamária
    8. Erdei Enikő
    9. Fazakas Erika
    10. Gulácsi Andrea Ildikó
    11. György Irén
    12. Horváth István Ferenc
    13. Juhász Annamária
    14. Kőrösi Noémi
    15. Kraus Martin
    16. Kulcsár Árpád
    17. Madarász Annamária
    18. Molnár Anikó
    19. Murgui Viktoria Karmen
    20. Nagy Sándor
    21. Nagy Erika
    22. Nánási Tünde Melinda
    23. Pap István
    24. Takács Erika Beáta
    25. Trombitás Dóra Emőke
    26. Varga Tünde
    27. Zdroba Andrea
   
    Osztály: XIII. A (NAGY ILONA GYÖNGYI)
    Belányi László
    Botházi István Tibor
    Darai Gyula
    Dorsonszky László
    Farkas Réka
    Gergely Tünde
    Gyulai Levente
    Irimias Andrea Judit
    Major Ibolya Zita
    Major László
    Muţ Lajos Ferencz
    Radócz Imre
    Szabó Éva
    Tőkés Beáta Ildikó
    Váczi Csaba István
    Zsigmond Erika Éva
   
    Osztály: XIII. B (ZICHER EMMA)
    Bodó Enikő Katalin
    Csomós Julianna
    Czifra János
    Juhász Éva
    Kele Erika Gabriella
    Kovács Teréz Ilona
    Lőrincz Ildikó
    Majoros Tibor
    Mikó Gyula
    Molnár Ádám
    Nagy Beáta
    Nagy Enikő Éva
    Nagy Éva
    Nagy József Barna
    Solyom Erika Szidónia
    Szabó Anikó
    Ungvári Ottó Csaba
    Vékony Gyöngyvér
    Veres Katalin
   
    Osztály: XIII. C (CHIFIRIUC APOLONIA)
    Bethlendi Kinga
    Csató Anna Mária
    Debreczeni László Attila
    Darabos Andrea
    Fodor Gyöngyi Erzsébet
    Gonda István Tamás
    Katona Levente
    Kerékgyártó Mária Magdolna
    Kolozsvári Attila József
    Komáromi Ibolya Mária
    Kovács Zsolt Attila
    Kun Tünde
    Magics Csaba Zsolt
    Oláh Ildikó
    Paskuj Annamária
    Papp Marinela
    Péli Tünde Irma
    Raduly Anna Amália
    Saraziu Attila Ferencz
    Sisák Mónika
    Tokai Éva Margareta
    Ujvári Baetrice Edit
    Üveges Enikő
    Vaszi Zsolt
    Vékony József
   
    Osztály: XIII. D (CSÁKI IBOLYA)
    Bakró Irén
    Balogh Gábor Beniamin
    Fazakas Attila
    Löscher Dániel
    Merk Imre László
    Nagy Andrea Viorica
    Nikolics Timea
    Perje-Dézsi Mónika
    Pricz Károly György
    Sallai Ferencz Gyula
    Szilágyi Róbert
    Tóth Károly István
 
(c) 2018 Ady Endre Líceum Nagyvárad

Valid XHTML 1.0 Transitional