Ady logo
AdyEndre Líceum Nagyvárad
ady logo Öregdiákok


Évfolyamok
19291930193119321933
19341935193619371938
19391940194119421943
19441945194619471948
19491950195119521953
19541955195619571958
19591960196119621963
19641965196619671968
19691970197119721973
19741975197619771978
19791980198119821983
19841985198619871988
19891990199119921993
19941995199619971998
19992000200120022003
20042005200620072008
20092010201120122013
20142015201620172018
Évfolyam: 2005
    Balázs Pátrik - János
    Bán-Horváth Sándor
    Borsi Imre
    Juhos Anna
    Katona Beáta
    Kis Rita-Erzsébet
    Kozma Anita
    Külüs Valéria-Kinga
    Lakatos Andrea
    Miklós Noémi-Emese
    Moldován Ákos-József
    Molnár Beáta
    Okos Orsolya
    Petyár Tünde
    Sántha Ágota
    Székely Csilla-Zsuzsanna
    Szilágyi Gyöngyi
    Szőke Attila
    Szombati-Gile Tamás-Márk
    Szűcs Katalin-Nóra
    Traier György
    Ungureanu Alice
   
    Osztály: XII.B (Erdei István)
    Albert Erika Gyöngyi
    Antal István László
    Antal Joseph
    Balla Hajnalka Boglárka
    Barta Noémi Ildikó
    Bereczki Attila István
    Bernáth István
    Berta Anita
    Bodis Brigitta
    Bölöni Gergő Lajos
    Bottyán Andrea Júlianka
    Herman Herbert István
    Iozsa Irén Noémi
    Jankó Erika Melinda
    Kelemen Anna Gyöngy
    Kiss Andrea Katalin
    Kovács Zsuzsa - Mária
    Kozma I. Dávid Gyula
    Kulczycki Miklós Attila
    Külüs Krisztina - Melinda
    Mészáros Márta
    Sass Éva Györgyi
    Szabó Csaba Zoltán
    Vári Noémi
    Zuchiathi L. Noémi Krisztina
   
    Osztály: XII. C (István Zoltán)
    Balogh Gergő Tamás
    Benedek Előd
    Bernáth Csaba
    Borgos István Tibor
    Csak Tibor
    Czirják Norbert Ferencz
    Daczó Krisztina Noémi
    Döbröndi Noémi Anita
    Foica László
    Füzesi Tibor
    Gál Andrea Noémi
    Gergely János Dániel
    Gergely Krisztián
    Gruden Gyöngyi Krisztina
    Kiss Attila Csongor
    Kuglis Andrea Tünde
    Kulcsár Péter
    Magyari András Gergő
    Mihok Renáta Csilla
    Nagy Tamás
    Nagy Tünde
    Nagy Renáta Mónika
    Novak Nobert Lajos
    Pătcaş Krisztián István
    Pintér László Csaba
    Szabó Sándor István
    Szabó Sándor István
    Tóth László Attila
    Tóth Barna Róbert
   
    Osztály: XII.D (Bődi János)
    Balog Levente
    Boczonyi Kinga
    Condulescu Tibor
    Freund Emese
    Hatházi Krisztina
    Király-Nagy Lilla
    Kispál Tamás
    Kocsis Andrea
    Kristófi Ünige Isabelle
    László Zsuzsa
    Matiz Ágnes
    Nagy Réka
    Oláh Beáta
    Oláh Renáta Timea
    Opre Bernadett Anna
    Rákóczi Annamária
    Sajó Ágnes
    Suci Anna Mária
    Szucs Boglárka Melinda
    Timon Tibor - Gábor
    Ţipţer Edina Ildikó
    Triffa Éva Andrea
    Zétényi Kristóf Zsigmond
   
    Osztály: XII.E (Kozma Éva)
    Bárány Iolanda - Szilvia
    Bozsodi Árpád
    Ciupe-Osváth Diána
    Daróczi Edina Ildikó
    Deák Zsolt
    Deák Tünde
    Dunai László-István
    Farnas Edit
    Fekete Éva
    Fekete Mihály András
    Gazsi Krisztián
    Kassai Tibor-Norbert
    Kecskés Csilla
    Kiss Csilla
    Kovács Péter
    Mihály Anikó
    Mózes Huba
    Nagy Hajnalka-Boglárka
    Pataki Csilla-Andrea
    Pénzes Csilla-Dalma
    Romanszki Zsuzsa
    Szabó Timea-Mária
    Szabó Timea
    Varga Zoltán-Pál
    Zefer Réka
   
    Osztály: XII.F (Papp László)
    Bala János
    Balogh Zsolt
    Bódi Csaba-János
    Budár Ildikó
    Erdey Zsolt
    Gáspár Timea
    Kósa Anita Mária
    Keserű Gyula
    Köcsön Noémi Orsolya
    Kovács Tibor
    Lakatos Balázs
    László Zoltán
    Lovadi Emese Ildikó
    Lucskai Timea
    Németi Orsolya Edina
    Pápa Anett
    Pop-Novak Marius Ruben
    Sas Dániel
    Szilágyi Orsolya
    Tóth Irén Ildikó
   
    Osztály: XIII. esti (Moldován Lajos)
    Asztalos Gyula
    Baciu Adrian
    Balog Andrea Éva
    Barcsa Gyula
    Borbély Andrea
    Borbély József László
    Bőr Gréta
    Covaci Julianna Vera
    Domokos László Sándor
    Elek Jolánda Edina
    Farkas Beáta Andrea
    Fazekas András László
    Gencsi László
    Halicza Timea Katalin
    Kenderesi Róbert Ferenc
    Kiss István
    Koszorus Sándor
    Laczikő Attila Gyula
    Méhes Erzsébet Gerda
    Mudra Árpád Zsolt
    Sanyó Lóránt
    Szabó Levente Róbert
    Szabó Sebastian
    Szilágyi Róbert
    Tárcsa Melinda
    Tarsoly Normen Tibor
    Tóth Árpád
    Tóth Rudolf Attila
   
    Osztály: XIII. csökkentett látogatású (Moldován Lajos)
    Amászka Anikó
    Balog Renáta
    Biró Andrea
    Biró Noémi Emma
    Darai Éva Jolán
    Erdei Oszkár Ottó
    Fehér Ana Margareta
    Józsa Tünde Melinda
    Iványi János
    Kiri István Tamás
    Lőrincz Anna Mária
    Márton Enikő Erika
    Modura Katalin
    Morar Imre
    Nagy Balázs
    Nagy Zsolt Béla
    Pál Mária
    Paniti Judit
    Papp Imre
    Pető Tamás
    Petri Edina Tünde
    Poszert Sándor
    Vancsa Sándor Zsombor
 
(c) 2018 Ady Endre Líceum Nagyvárad

Valid XHTML 1.0 Transitional