Ady logo
AdyEndre Líceum Nagyvárad
ady logo Öregdiákok


Évfolyamok
19291930193119321933
19341935193619371938
19391940194119421943
19441945194619471948
19491950195119521953
19541955195619571958
19591960196119621963
19641965196619671968
19691970197119721973
19741975197619771978
19791980198119821983
19841985198619871988
19891990199119921993
19941995199619971998
19992000200120022003
20042005200620072008
20092010201120122013
20142015201620172018
Évfolyam: 2006
    Babinszki A Róbert
    Barabás P. Éva – Melinda
    Bégányi R. Bettina
    Csata A Attila – László
    Csillag Z. Mária
    Elekes G Róbert
    Fazekas I. Zsuzsanna – Kitti
    Ferenczi A Timea
    Fodor Cs. L. Csaba – Nándor
    Frenkel A Edwina – Renáta
    Gábor Fr. Hunor – Ferencz
    Illés I. Olivér – Ádám
    Kenderesi V. S. Viktor – Sándor
    Kovács D Anita – Izabella
    Kutron P. Zsuzsa – Katalin
    Molnár L. Anita – Krisztina
    Murza T. E Elena – Renáta
    Oláh Şt. Edina – Johanna
    Rácz A Beáta
    Sapi L. Ildikó Henrietta
    Seres J. Timea – Orhidea
    Szabó J. Orsolya
    Szabó L. Renáta – Réka
    Szilágyi M. Dorottya
    Szücs Şt. Á. Brigitta – Anita
    Tank – Szigeti L. A Lilla – Orsolya
    Tolnai G Melitta
    Ujlaki E Brigitta
    Váradi S. Brigitta
   
    Osztály: XII. B (JÓZAN ERZSÉBET)
    Ádám L. Elvira – Viola
    Balogh P. I. Magda
    Bartalis J. Hunor
    Barucza P. Judith
    Cseledes L. S. Noémi – Emese
    Csipai F Ildikó
    Debreczeni B Beáta – Kinga
    Dombi GH Timea
    Högye I. Melinda
    Horváth M. Zsolt – Mihály
    Kovács Kinga Beatrix
    Kukta S. L. Noémi
    Less J. Brigitta
    Lukács B Raymond - Barna
    Lukács L. Brigitta
    Májer Á. L. László - Gergő
    Makai V. Réka - Bernadett
    Máté I. József
    Molnár V. Edina
    Nagy A Timea
    Nagy D Levente
    Németi I. Tamara
    Pallag L. Brigitta
    Pék I. Olga - Andrea
    Pirosca S. Csaba
    Rappert I. Renáta
    Rusz I. A Timea
    Sipos A Renáta - Emma
    Tolvaj Şt. L. Tünde - Timea
   
    Osztály: XII. C (BOGDÁN KÁROLY)
    Ambrus V. Anna
    Bekő Z. Gábor
    Benedek V. Erzsébet
    Bokor A András
    Botházy A Réka
    Csomortanyi St. I. Adela - Mária
    Csuzi Şt. Botond - István
    Daday Zs. Z. Csaba
    Dari Gy. Orsolya - Mónika
    Dascal - Kaszoni G GH Anett
    Domahidi S. Lóránd
    Faluvégi Fr. St. Ferenc
    Gere A I. Tamás
    Horváth C Előd
    Kelemen Fr. Róbert
    Kudor Cs. Emese
    László I. A Réka
    Lucesc J. P. Erzsébet - Tünde
    Májer K. Ádám
    Nagy - Máté A András
    Piheni I. Fr. Zsolt
    Radócz I. Z. Irén
    Ţipţer T. Nándor - Tibor
    Tóth L. A Éva - Tünde
    Uri V. Vincze - Lajos
    Varga Á. I. Árpád - Norbert
    Varga I. L. Timea - Krisztina
    Varga St. Scarlett - Éva
   
    Osztály: XII. D (LOVAS ÉVA)
    Apjok Melinda Brigitta
    Bagosi I. Ádám - Balázs
    Blizik L. Anitta
    Borzas V. Edina - Erzsébet
    Burián F I. GH Noémi - Mária
    Czier Z. Ádám
    Dorzsonszki S. F Zsolt - Loránt
    Feder V. Vilmos
    Gál I. Norbert
    Huszár A Norbert
    Jaczkó I. Orsolya - Nóra
    Kerekes A József - Márton
    Kiss A I. Fr. Ervin - Sándor
    Kovács S. Gy. Norbert - Zoltán
    Lőrincz E Márta
    Marian A Zsuzsanna - Edit
    Matyi Şt. Brigitta
    Mészáros L. Gyöngyi - Brigitta
    Moldován A Félix - Adrián
    Nagy - Keszy - Harmath B András
    Orbán D Kata - Aletta
    Orbán M. Kinga
    Sora I. Hadrian
    Szabó I. Beáta
    Tóth Z. Zoltán
    Varga L. Edina
    Vida Gy. Lóránt
   
    Osztály: XII. E (CIUBOTARIU ÉVA)
    Balogh C Timea - Zsuzsanna
    Bede I. Edina - Beáta
    Garnai J. Botond
    Guias Fr. A Krisztina - Edina
    Hegedüs St. Edina - Irma
    Hídi Á. I. Ádám
    Kincses J. Csaba
    Kis V. Gréti - Gabriella
    Madarász St. Andrea
    Maresch F Dávid
    Máté J. József
    Nagy S. Réka - Katalin
    Papp T. Tibor
    Pataki E Renáta
    Szabó L. D Norbert
    Szőke I. Szabolcs
    Szücs A L. Csongor - Levente
    Topolovszki T. I. Zsolt - Tamás
    Tóth E M. Noémi - Adrien
    Tóth Şt. Tamás
    Trefi I. Norbert
   
    Osztály: XII. F (LŐRINCZ ÉVA)
    Ababi St. Balázs
    Adorjáni - Biró St. Melinda
    Biri I. Orsolya - Bettyina
    Cheregi I. Brigitta
    Csordás J. Edina - Éva
    Dulău A Dianna
    Gólya A Raymond - Szilárd
    Gyenge L. Z. István - Emőd
    Illés I. Csaba
    Kalla Fr. A Ferenc - Zoltán
    Kudor Cs. Júlia
    Mălan D Dorin - Krisztián
    Máté L. Boglárka
    Mile I. Bernadett
    Nagy GH Orsolya - Gabriella
    Nagy Sándor
    Németh Tibor Endre
    Papp I. Renáta
    Petyár L. M. Szabolcs - László
    Puskás R. G Kinga - Boglárka
    Schmidt F Ferencz - Róbert
    Sipos B Lilla
    Stoianoff T. Brigitta - Edina
    Szabó I. Orsolya
    Szilágyi I. Kinga
    Szilágyi V. Laszló
    Tóth Fr. L. Norbert - László
   
    Osztály: XIII. esti (CSÁKI FERENC)
    Balázs Éva Tünde
    Bálint S. Norbert
    Biró Zóltán - Endre
    Boka Levente Csaba
    Bozsik G Brigitta - Timea
    Deák István Csaba
    Dézsi I. Enikő - Eszter
    Juhász Lantos Mónika Krisztina
    Küsmödi A István
    Libus I. Lóránt
    Nyiri Timea Rozália
    Oláh Timea – Ágnes
    Ozimok Kinga
    Paluska E Attila - Zsolt
    Paluska E Tibor
    Papp Zoémi Ilona
    Papp Noémi Ilona
    Sipos S. Szabolcs Sándor
    Szabó S. Renáta Erzsébet
    Szappanos Z. Lajos Attila
    Szentpéteri N. Ana Timea
    Tóth Zoltán
 
(c) 2018 Ady Endre Líceum Nagyvárad

Valid XHTML 1.0 Transitional