Ady logo
AdyEndre Líceum Nagyvárad
ady logo Öregdiákok


Évfolyamok
19291930193119321933
19341935193619371938
19391940194119421943
19441945194619471948
19491950195119521953
19541955195619571958
19591960196119621963
19641965196619671968
19691970197119721973
19741975197619771978
19791980198119821983
19841985198619871988
19891990199119921993
19941995199619971998
19992000200120022003
20042005200620072008
20092010201120122013
20142015201620172018
Évfolyam: 2008
    Boka C. Csaba
    Czobor Z. István - Zoltán
    Farkas S. Sándor - Robert
    Halai I. Erika - Anett
    Kiss I. Timea - Dorottya
    Klein L. Éva - Noemi
    Kocsor G. Hajnalka
    Lenghel G. Laszlo - András
    Maior I. Gyula - Zsolt
    Mateut I. Cristina - Ecaterina
    Matyasi G. Gabor
    Matyasi G. Zoltán
    Nagy B. Renata - Monika
    Nagy I. Brigitta - Glenda
    Páczkán Fatima
    Paur A. Kinga - Anita
    Rozsa E. Tamás - Zoltán
    Sanyo E. Katalin - Karolina
    Sipos A. Orsolya
    Szilagyi I. Jozsef
    Szucs C. Arpad - Robert
    Tokos Arnold
    Varga G. Lilla
   
    Osztály: XII.B. (KISS ISTVÁN GYÖRGY)
    Albu L. Emilia - Mirela
    Benedek S. Zsofia - Nóra
    Bereczki I. Enikő
    Cotrau L. Gabriella - Dora
    Fabian G. Ivett - Anna
    Farkas L. Elisabeta - Brigitta
    Kindle M. Norbert - Miklos
    Lukacs I. Bettina
    Muzsnay Z. Zsolt
    Nagy Ramona-Réka
    Nagy S. Sándor
    Olah I. Timea
    Orban I. Ildiko
    Palfi I. Zsolt
    Papp L. Jolan
    Rat Z. Andrea
    Recsey K. Levente - Arpad
    Reman A. Katalin
    Seres I. Timea - Betina
    Szabo A. Timea - Noémi
    Szanto I. Tais - Gabriela
    Szigeti B. Johanna
    Tentea Z. Tünde
    Vaina A. Kadosa - András
    Vuscan I. Beatrice
    Zatyko I. Zsolt - Gyula
   
    Osztály: XII.C. (KÁNYÁDI ZOLTÁN)
    Bacso L. Attila - Endre
    Biro F. Noémi
    Debrenti A. Norbert - Levente
    Fabian I. Hajnalka - Andrien
    Gal A. Zsolt
    Husz J. Lorant - János
    Kobulniczky A. Csongor
    Kondor F. Erzsebet - Gloria
    Kralik A. Timea - Anna
    Lukacs G. Debora
    Munkacsi T. Enikő
    Nagy I. Katalin
    Nagy J. Norbert
    Nagy S. Zsolt
    Orban E. Yvette - Anna
    Puskas S. Andrea
    Rakoczi F. Annabella
    Samarjai E. Attila - Istvan
    Somogyi Pál Ede
    Szijjarto I. Tibor - Antal
    Szucs F. Ferenc
    Teutsch A. Erik - Attila
    Toromba I. Janos - Levente
    Trif L. Tünde - Emőke
   
    Osztály: XII.D. (NAGY ZOLTÁN)
    Balint C. Csaba - Levente
    Benedek F. Tamas
    Benke Z. Timea - Edina
    Biro I. Mark - Dávid
    Braun I. Brigitta - Renata
    Budahazy A. Levente - Péter
    Cotrau L. Verinica - Éva
    Czaholi T. Szabolcs
    Farkas Z. Csongor
    Fekete L. Kinga
    Fodor G. Maria - Réka
    Futo G. Marcel
    Grunsperger I.. Botond - Balazs
    Iozan N. Miklos - Gergő
    Kallai G. Anasztazia
    Kallai G. Gyula - Zsombor
    Kereszturi L. Monika
    Kolumbán Ágnes
    Kovács F. Ferenc
    Letai A. Laszlo - Sándor
    Magyar L. Monika - Enikő
    Nistor L. Aniko - Mária
    Plesiu A. Anita
    Racz G. Timea - Erzsébet
    Szekely G. Magdolna
    Szel A. Alexandru
    Varro T. Gabriella - Adél
    Vesselenyi T. Tibor - Szabolcs
    Zatyko G. Hajnal - Csenge
   
    Osztály: XII.E. (ZÁVODSZKY TAMÁS)
    Balogh I. Ildikó
    Baratky J. Bettina - Brigitta
    Bucsi E. Otto
    David A. Botond
    Doczi T. Henrietta
    Erdei József
    Fabian T. Norbert
    Ferencz I. János
    Fulop - Sandor E. Zsuzsa
    Iuonas C. Vivien
    Kovecsi M. Tamás
    Lemak L. Dennis
    Liczek L. Anita - Enikő
    Lovasz I. Edina
    Majoros A. Csilla
    Marton G. Katalin
    Meszaros A. Timea - Edina
    Molcsan S. Melitta
    Molnar F. Francisc
    Nagy S. Noémi
    Nemeth J. Csaba - Robert
    Schonberg J. Adrienn - Greta
    Szabo I. Andrea
    Szabo I. Anita
    Szabo M. Erika
    Vajda Z. Boglarka
    Vass T. Renata
   
    Osztály: XII.F. (FARAGÓ MELINDA - TÜNDE)
    Alamasi J. Andrea
    Boldis I. Ioan - Iulian
    Borbely C. Adina - Noémi
    David S. Otilia - Gréta
    Gurbai J. Georgina - Katalin
    Hizo S. Melinda - Éva
    Horváth Krisztina
    Kenez M. Emese - Katalin
    Keri A. Johanna
    Kovacs A. Attila - Zsolt
    Maracsineszku E. Cristian - Tamás
    Navay L. Nora
    Navay L. Olga
    Nilgesz I. Kinga - Aniko
    Pataki J. Kiti - Renata
    Rencsik T. Edina - Terez
    Stokker L. Anita - Alexandra
    Szasz A. Endre
    Szlovak J. Kinga - Timea
    Tripó Pál
    Tyirla S. Csilla
    Tyirla S. Hajnalka
    Varga A. Melinda
    Vass T. Timea
    Viragh C. Anita
    Zatykó Zsolt
    Zeffer I. Zsolt
   
    Osztály: XIII.A. esti (CSEKE SÁNDOR)
    Barabás A. Krisztina - Ildikó
    Chişiu E. Gergely - Attila
    Ciocănaru S. Timea - Magdalena
    Farkas Zoltán László
    Firigy A. Csaba
    Gogucz I. János - Attila
    Görög Norbert
    Hoder L. Renate Gerda
    Hotea M. I. Brigitta - Tímea
    Katona I. Robert
    Kovacs A. Noemi - Kinga
    Krasznai J. Edina - Noémi
    Kun S. Timea
    Matyus E. Zsuzsánna
    Mihály Ádám - Attila
    Morár Ibolya
    Mundrucz Noémi - Andrea
    Némethi L. I. Robert - Lajos
    Olah V. Rozalia - Judit
    Pál A. Şt. Tamás
    Péntek Tamás
    Solyom J. Viviene
    Soós St. Anna - Mária
    Szabó Şt. Melinda - Irén
    Szegedi I. Erika - Anna
   
    Osztály: XIII.B. esti (MOLDOVÁN LAJOS)
    Ardelean Tibor
    Balázs István - Zsolt
    Balázs Sándor
    Bíró Barna
    Boros Irma
    Bucher Zsófia
    Ebervein Stefan
    Halász Nándor
    Istvándi Evelin
    Kállai Sándor
    Kovacs Ilona - Elisabeta (căs. Ferenczi)
    Kovács Zsombor
    Lucaci Noémi - Erzsébet
    Mona Gyöngyi
    Mona Stefan
    Nyíri Gábor - Zsolt
    Pató Zoltán
    Simon Ecaterina
    Szasz Barnabas
    Szoboszlai Orsolya
    Tarkovács Imre
    Törő Tamás
    Török Ferenc
    Toth Levente
    Venţel Edith
   
 
(c) 2018 Ady Endre Líceum Nagyvárad

Valid XHTML 1.0 Transitional