Ady logo
AdyEndre Líceum Nagyvárad
ady logo Öregdiákok


Évfolyamok
19291930193119321933
19341935193619371938
19391940194119421943
19441945194619471948
19491950195119521953
19541955195619571958
19591960196119621963
19641965196619671968
19691970197119721973
19741975197619771978
19791980198119821983
19841985198619871988
19891990199119921993
19941995199619971998
19992000200120022003
20042005200620072008
20092010201120122013
20142015201620172018
Évfolyam: 2011
    Bajor Csilla Réka
    Besenyei Katalin
    Csiki Katalin Brigitta
    Csongrádi Ágota
    Ergri Csilla
    Fodor Szilvia
    Frantz Argentina
    Gácsi Kinga
    Hegedüs Éva Csenge
    Indrie Ádám György
    Jancsek Róbert
    Jancsó Andrea
    Kelemen Kinga Klaudia
    Könyves Viktória
    Létai Dávid
    Lőrincz Beáta
    Maioros Ágnes
    Máté Henrietta Anna
    Méhes Annabella
    Miron Vilidár Vivien
    Sauer Yvette Adrienn
    Schnebli Gerda
    Surdu Henrietta
    Szabó Andrea Judith
    Szabó Norbert Imre
    Szász Emőke
    Teorán Dávid
    Török Bernadet Erzsébet
    Vajna Réka Timea
    Várdai Orsolya
    Varga Ivette Barbara
    Vas Bernadett
   
    Osztály: XII.B (LUKA ENIKŐ)
    Balázsik Dávid
    Bódis Regina Anetta
    Boruzs László
    Dobovan Sándor Norbert
    Domian Csongor Botond
    Frenkel Alex
    Fürtös Makár Zsolt
    Kovács Attila
    Lakatos Magdolna
    Lakatos Dávid
    Makai Diménn András
    Máté Róbert
    Pocsai Anita
    Rácz Tünde Gyöngyi
    Sándor Gergő
    Seres János Zsolt
    Simon Noémi
    Solyom Anita
    Szabó Anita Kinga
    Szabó Dávid Roland
    Szegedi Boglárka
    Szűcs Beáta
    Telegdi Tűnde
    Titi Réka
    Tóth Timea Debora
    Tóth Kinga Beáta
    Uszkai Márk Norbert
   
    Osztály: XII.C (BÁTHORI ÉVA)
    Auner Árpád
    Balla Klementina Kamila
    Balog Dávid
    Bégányi Adrienn Bernadett
    Czégényi Raymond Mihály
    Czirják István Tamás
    Döbröndi Lóránt Dávid
    Frenkel Erika
    Gáll István Romeó
    Hübner Petra
    Kelemen Kincső Lilla
    Kovács Roland
    Kovacsik Brigitta
    Nagy Edith Tünde
    Nagy Gergő
    Nagy Zsombor Imre
    Petrucz István
    Pop Márk Fabio
    Schmith Dániel
    Simkó Lajos
    Szigeti Zsolt
    Törő Melánia Anikó
    Tóth Gyula
    Varga Róbert István
    Verestói Kristóf
   
    Osztály: XII.D (BŐDI JÁNOS)
    Ambrus Vencel
    Báthori Zsombor István
    Bátori Norbert István
    Borsi Pálma
    Csüdöm István Richárd
    Deák Brigitta
    Dénes Károly
    Fekete Henriett
    Futó Orsolya
    Futó Zsuzsanna
    Gáll Erika
    Guba Anett Ágota
    Hámos József Ármin
    Hengye Boglárka
    Juhász Gergő
    Lőrincz Szilárd
    Mámenyák András
    Marczin Róbert Gyula
    Márton Sándor
    Molnár Ervin
    Oláh Bernadett
    Rittner Tibor
    Sári Renáta
    Sele Andrea Tünde
    Suciu Renáta Gyöngyi
    Szatmári Zsófia
    Szécsi Lilla
    Szegedi Anita Brigitta
    Szilágyi Norbert Attila
   
    Osztály: XII.E (CHIFIRIUC APOLONIA)
    Balog Franciska
    Barbely Bartis Dóra
    Bertalan Sándor Ádám
    Bogosi Réka
    Borbély Csilla Kinga
    Csák Bertalan
    Csikos Adél
    Faragó Lilla Anna
    Gáll Edina
    Halász Csaba
    Horváth Richárd
    Huszár Csongor Krisztián
    Kecskés Beáta
    Kiss Dávid Róbert
    Kovács Zsuzsanna Márta
    Krausz Bettina
    Lóvász Edina
    Mailinger Dorottza Csenge
    Máté Balázs
    Mihály Attila Zsolt
    Módi Annamária
    Nagy Anita Csilla
    Raduj Brigitta
    Rencsik Zsuzsanna
    Silaghi Árpád Zsolt
    Sipos Ottilia
    Tóth Renáta
    Triffa Tünde Irén
   
    Osztály: XII.F (TAKÁCS PÉTER)
    Badar Izabella
    Cser József
    Demjén Gréta Edina
    Fenesi Helga Abigél
    Juhas Bianka
    Kéki Imre Krisztián
    Kövecsi Dávid
    Lengyel Ákos József
    Moza Timea Beáta
    Nagy Dorottya
    Papp Tamás László
    Pop Erzsébet Timea
    Rácz Mária Magdolna
    Székely Ilona Margit
    Tanka Kinga Hajnalka
    Tóth Károly Levente
    Tyepák Noémi
    Villás Krisztina Mária
   
    Osztály: XII.A esti (FAZAKAS GÁBOR)
    Biró (Kiss) Beáta
    Bujdosó Melinda
    Czenke (Nagy) Enikő
    Czírják Mária Magdolna
    Kerezsi Ádám Árpád
    Kincses Zoltán
    Lakatos Beáta Noémi
    Lakatos Erika
    Molnár Éva
    Murvai Arnold
    Oláh Gabriella
    Paij Enikő Renáta
    Simon Tom Rolly
    Soltész Katalin
    Szabó Csaba Sándor
    Szabó (Balogh) Julianna Tábita
    Szabó Vilmos Gábor
    Szilágyi Adél
    Tamás Norbert
    Török Arnold Lajos
    Tóth Enikő
    Ujlaki (Boldizsár) Enikő
    Veres (Hegedüs) Julianna
   
    Osztály: XII.B esti (MOLDOVÁN LAJOS)
    Bart Annamária
    Bíró Rezső Vilmos
    Crişan Zoltán
    Czeglédi Sándor
    Dărăban Erzsébet
    Egri Csongor
    Ienel Éva Renáta
    Kis Gergő Péter
    Kiss Béla Sándor
    Kocsis Anita
    Kovács Timea
    Lengyel Éva
    Mózes Melinda Adél
    Papp Attila Sándor
    Popp Tibor
    Rózsa Katalin
    Sándor Lajos
    Sipos Gabriella
    Somogyi Ottó
    Şuşara Ramona Mária
    Szabó Attila László
    Tóth Imre Csaba
    Veres László
 
(c) 2018 Ady Endre Líceum Nagyvárad

Valid XHTML 1.0 Transitional